۵ شهریور ۱۳۹۴ | تعداد بازدید : 1775

ضوابط ثبت‌نام از پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد 94

ضوابط ثبت نام از پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد 94
 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان سنجش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:‌ به اطلاع تمام داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته) ‌ سال‌ 1394 می‌رساند که‌ نتایج نهایی آزمون‌ مذکور در روز دوشنبه 9 شهریور بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد.

تمام داوطلبانی که اسامی آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی هر یک‌ از کد رشته‌های امتحانی مربوط  اعلام‌ شده، لازم است  ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه‌ای که به همراه نتایج منتشر می‌شود، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

ضمناً در صورتیکه دانشگاه‌ها و موسسات محل قبولی داوطلبان، تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام ارائه نکرده باشند، باید در یکی از روزهای شنبه 14 شهریور، یکشنبه 15 شهریور و دوشنبه 16 شهریور برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند.

تمام پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند. بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

 

ضوابط ثبت‌نام از پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد 94