۱۵ شهریور ۱۳۹۴ | تعداد بازدید : 2630

تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی 94 پایان شهریور اعلام می شود


تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی 94 پایان شهریور اعلام می شود
 

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۴ اعم از قبولی و مردودی می توانند در روزهای ۳۰ و ۳۱ شهریورماه در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به اینکه برخی از دانشگاه های علوم پزشکی پس از مراحل انتخاب رشته، نسبت به اعلام ظرفیت اقدام کرده اند، کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۴ اعم از قبولی و مردودی می توانند رشته های جدید را انتخاب کنند.

این افراد می توانند در روزهای ۳۰ و ۳۱ شهریورماه نسبت به انتخاب رشته و دانشگاه محل تحصیل اقدام کنند. نتایج تکمیل ظرفیت این آزمون در نیمه اول مهرماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود.

دانشگاه های علوم پزشکی به تفکیک در سایت های اطلاع رسانی خود زمان ثبت نام پذیرفته شدگان را اعلام کرده اند که قبول شدگان باید با اطلاع از آن و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به دانشگاه ها مراجعه کنند.

زمان شروع کلاس ها هفته سوم و چهارم شهریورماه است.

پذیرفته شدگانی که پس از زمان ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند یا جهت ثبت نام مراجعه نکنند حق شرکت در آزمون ورودی سال بعد وزارت بهداشت برای این مقطع را ندارند . پذیرفته شدگان دانشگاه هایی که به صورت شهریه ای پذیرفته شده اند مشمول این بند نمی شوند.

کارنامه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۴ نیمه اول مهرماه منتشر می شود.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۴ در روزهای ۳۱ اردیبهشت و اول خردادماه ۹۴ برگزار شد و نتایج نهایی آن در روز چهارشنبه ۱۱ شهریورماه اعلام شد.

 

سوالی در مورد تکمیل ظرفیت

با سلام.من در نتایج اولیه رشته شیمی دارویی129 اوردم که نوشته بود مجاز به انتخاب دانشگاه نیستید.الان که نگاه کردم نوشته پذیرفته نشدید.میخواستم بپرسم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟خواشا زود جوابمو بدین تا خیالم راحت شه

توسط شیما در پنج شنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶:۳۳