۲۶ آبان ۱۴۰۰ | تعداد بازدید : 163

اعلام شرایط جدید آموزش دانشجویان دکتری دانشگاه شهید بهشتی
تمامی کلاس های آموزشی دانشجویان دوره دکتری دانشگاه شهید بهشتی از روز شنبه ۲۹ آبان ماه به صورت حضوری برگزار می شود.

دانشجویان دوره دکتری متقاضی خوابگاه فردا پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ می توانند از طریق گزارش ۲۵۷۰ سیستم گلستان از خوابگاه اختصاص داده شده خود مطلع و جهت تحویل اتاق به خوابگاه مربوطه مراجعه کنند.

رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی برای حضور در دانشگاه شهید بهشتی، کلاس‌ها و کلیه اماکن عمومی برای دانشجویانی که آموزش حضوری دارند الزامی است.

دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد؛ نحوه تشکیل کلاس‌های آزمایشگاهی، عملی و کارگاهی سایر دانشجویانی که نیم‌سال جاری فارغ التحصیل می شوند نیز متعاقباً اعلام می‌شود.

بر اساس مصوبات شورای مدیریت استانی آموزش‌عالی استان تهران، شرایط آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی مشخص شد بر این اساس جلسات دفاع از رساله‌های دکتری و پایان نامه­ های کارشناسی ارشد از اول آذرماه سال ۱۴۰۰ به صورت حضوری برگزار می‌شود.

در موارد خاص، داوران خارج از دانشگاه شهید بهشتی با تشخیص و مجوز معاون آموزشی دانشکده/دانشگاه مربوط می‌توانند به صورت غیرحضوری در جلسه شرکت کنند و در این صورت، جلسۀ دفاع به صورت ترکیبی برگزار می‌شود.

همچنین دروس آزمایشگاهی، عملی و کارگاهی در مقاطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی سال آخر به صورت حضوری برگزار می‌ شود و برای دانشجویان مقطع کارشناسی که سال آخر نیستند، با توجه به زیرساخت‌ها، امکانات خوابگاهی و آموزشی و ... با تشخیص ستاد کرونا تصمیم‌گیری خواهد شد.

حضور دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی که در مرحله انجام رساله یا پایان‌نامه بوده و نیازمند استفاده از آزمایشگاه، کارگاه، مزرعه و غیره هستند، در محیط دانشگاه الزامی است.

بر اساس اعلام دانشگاه شهید بهشتی، حضور کامل اعضای هیأت علمی در محل خدمت خود، بر اساس ابلاغیه‌های قبلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضروری است و  کلیه جلسات ارکان تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در دانشگاه همانند جلسات شورای گروه‌های آموزشی، شوراهای آموزشی و تحصیلات تکمیلی، شوراهای پژوهشی،  و غیره به صورت حضوری برگزار می‌شود.