طلیعه سخن دکتر خلیلی
اهداف آزمون

طلیعه دکتر خلیلی در آزمون

همیشه بر این باورم که کنکور یک سد نیست بلکه پلی است برای درک بهتر مفاهیم و خداشناسی علمی.
بهترین دوران زندگی به نظر من، همین دورانی است که برای کنکور مطالعه می‌کنیم که با تمام استرس‌هایش، سرشار از عشق، امید، برنامه‌ریزی و تجربه است. همین تحمل سختی‌ها و رقابت نفس‌گیر اما سازنده در این دوران، انسان‌سازی را به اوج می‌رساند. یک استاد موفق، محصول همین کنکور است. 

در تمام طول دوران تحصیل راهی بهتر و ارزشمندتر از آزمون ندیده ام. با یک آزمون ساده طبق برنامه ریزی درسی، شاهد افزایش چشمگیر آمار قبولی بوده ایم، لذا شما عزیزان را به انجام این مهم توصیه می کنم. بخصوص کسانی که دارای نقص در برنامه ریزی و اجرای آن بوده اند و آن دسته از عزیزانی که در شهرستانها به سر می برند.

براین اساس تمامی تلاش خود را در ارائه یک برنامة کامل و مجموعه تستهای نکته ای و سنجیده شده در کمال دقت، توسط اساتید گروه خود بکار برده و برای اطمینان از بی نقص بودن اجرای آن، سرکار خانم مهندس خلیلی، رتبه یک کارشناسی ارشد با چندین سال تجربه تدریس در کنکور و اجرای آزمون های دوره ای برای داوطلبان کارشناسی ارشد را بعنوان مدیر و مشاور آزمون انتخاب نموده ام.

دکتر احمد خلیلی
 

 

طي سنجش به عمل آمده از داوطلبان قبول شده در سالهاي گذشته ، بيش از 90% آمار قبول شدگان آموزشگاه در آزمونها شرکت داشته و معتقد به لزوم داشتن برنامهريزي منظم و انجام آزمونهاي دورهاي در طي مسير بوده و اين امر  را  از موثرترين عوامل موفقيت خود معرفي کردهاند.

 

تماس با بخش آزمون

تلفن دفتر آزمون:     66568621 -021   (داخلي 4)

تلفکس:                66911559 -021
پست الکترونيک:     Khalili.azmoon@gmail.com
ارتباط با مديريت آزمون (مهندس خليلي)
تلفن:                     66944063-021  
ارتباط پيامکي:          09359350036
                              09356117085

مزایای آزمون
نحوه ثبت نام در آزمون
زمانبندی و جزئیات آزمونها
امکانات آزمون
  مقاطع آزمون
اهدای جوایز به آزمونیها
نمونه کارنامه آزمون
نمونه برنامه آزمون
رشته های آزمون
 بولتن های آزمون
خرید بولتن
اخبار بخش آزمون
پورتال آزمون